<oembed><version>1.0</version><provider_name>ADH - Advanced Hydraulics</provider_name><provider_url>https://www.adh.ca/en</provider_url><author_name>ADH</author_name><author_url>https://www.adh.ca/en/author/adh</author_url><title>FYB60001358 Hitachi : Main hydraulic pump - ADH</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="JHuTSNQIHF"&gt;&lt;a href="https://www.adh.ca/en/products-line/item/fyb60001358"&gt;Hitachi ZX210-5N Main Pump&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.adh.ca/en/products-line/item/fyb60001358/embed#?secret=JHuTSNQIHF" width="600" height="338" title="&#x201C;Hitachi ZX210-5N Main Pump&#x201D; &#x2014; ADH - Advanced Hydraulics" data-secret="JHuTSNQIHF" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;